-20%

Червоний дитячий плюшевий рюкзачок для хлопчиків і дівчаток, курча, дошкільний рюкзак-іграшка
250 ₴
200 ₴
- Готово до відправки
+380 (98) 268-37-73
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Гарний, яскравий, м'який, дошкільний плюшевий рюкзак для маленьких дітей, для хлопчиків і дівчаток 6-7 років.
Призначення: для прогулянок, походу в садок.
Якщо ви хочете зробити приємний подарунок для дитини — цей рюкзачок стане просто яскравою знахідкою.
Дуже практична, а головне потрібна річ.



Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Висота | 23 см |
| Ширина | 21 см |
| Глибина | 9 см |
| Країна виробник | Тайвань |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Текстиль |
| Стать | Унісекс |
| Колір | Червоний |
| Розмір | Малий |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 200 ₴




