-20%

Дитячий плюшевий рюкзак для дітей Мікі Маус
250 ₴
200 ₴
- Готово до відправки
+380 (98) 268-37-73
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Такий рюкзачок для дитини просто казка!
М'який, плюшевий і дуже яскравий дитячий рюкзак для дітей Мікі Маус, рюкзак-іграшка, з таким аксесуаром дитина не захоче розлучатися й охоче йтиме в садок, щоб похвалитися своїм друзям.


Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Тайвань |
| Стать | Для дівчаток |
| Матеріал | Текстиль |
| Кількість відділень | 2 |
| Колір | Червоний |
| Ширина | 22 см |
| Висота | 28 см |
| Глибина | 13 см |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Персонажі | Міккі Маус |
Інформація для замовлення
- Ціна: 200 ₴




